Master Lock 725EURD petlice s vestavěným zámkem 117mm

 229,00

Myslete na bezpečnost vašeho majetku a dobře si ho zabezpečte například petlicí s vestavěným zámkem MASTER LOCK. Proč kupovat jednotlivě petlici a visací zámek, když stejnou službu vám poskytne tato petlice? Petlice má chromované ocelové tělo, které je dlouhé 117 milimetrů a na jehož konci se nachází integrovaný blokovací mechanismus. Řadí se do bezpečnostní třídy 4 pro základní až střední zabezpečení. Je odolná proti broušení, řezání i vypáčení. Navíc dobře odolá i povětrnostním podmínkám.

Základní vlastnosti petlice MASTER LOCK

  • Délka: 117 mm
  • Materiál: kalená ocel
  • Povrchová úprava: pochromování
  • Bezpečnostní třída: 4

Výhody petlice MASTER LOCK

Největší výhodou je uzamykací mechanismus, který je přímo integrován do těla petlice. Tím zcela odpadá hledání kvalitního visacího zámku. Petlice nabízí řešení pro větší pohodlí. Svým chromovaným designem nejen přispívá k příjemnému vizuálnímu efektu, ale i k větší pevnosti a odolnosti proti vlivům počasí. Petlice navíc odolá broušení řezání nebo i pokusům o vypáčení.

Proč koupit petlici MASTER LOCK

Zakoupením petlice získáte vynikající bezpečnostní prvek, jež vám pomůže zabezpečit váš majetek. Petlice poskytne základní až střední zabezpečení dle bezpečnostní třídy 4. Je vhodná pro zabezpečení skříně, truhly a boxu na nářadí, ale i dílny, sklepní kóje či garáže. S novou petlicí s vestavěným zámkem se již nemusíte tolik obávat o bezpečnost vašeho majetku. Proto nečekejte, až zloděj udeří a raději si pořiďte petlici značky MASTER LOCK zde na našem e-shopu.

Koupit

Katalogové číslo: 83563