Gardenius GE7W180-1 Vysokotlaký čistič 1800W s kartáčem

 1 999,00

Vysokotlaký čistič Gardenius GE7W180-1 s vysokým příkonem 1800 W umožňuje všestranné využití jak pro každodenní použití na zahradě, pro čištění automobilů a jiných dopravních prostředků. Tento¨vysokotlaký stroj použijete také na čištění teras, dlažeb, i stěn domu. Stříkací pistole má bezpečnostní zámek a funkci natáčení trysky dle aktuální potřeby. Je to velmi účinný pomocník i díky skvělému maximálnímu průtoku, který dosahuje až 420 litrů za hodinu. Délka přívodního kabelu i hadice je 5 metrů.

Vysokotlaký čistič má kvalitní axiální čerpadlo s pístem vyrobeným z nerezové oceli a kompaktním motorem s měděným vinutím. Má funkce, e Auto-stop a funkci samonasávání. Funkcí Auto-stop se rozumí, že při uvolnění spouště pistole dojde k okamžitému zastavení motoru a proudu vody. Maximální tlak je 130 barů. Vysokotlaký čistič také disponuje pojezdovými kolečky a madlem, tím usnadňuje vaši práci. Vynikající je také nádobka na saponáty.

Základní vlastnosti

  • Napájení: 230/50 V/Hz
  • Výkon: 1800 W
  • Maximální tlak: 130 barů
  • Maximální průtok: 420 l/h

Výhody vysokotlakého čističe Gardenius

Jeho výhodou je, žemá ve výbavěvariotrysku, pomocí které snadno nastavíte požadovaný proud vody. Proud tak můžete směřovat pod velkým tlakem do jediného bodu, nebo naopak vytvořit plochý proud vody. Easy-click systém pro ukládání příslušenství přímo na stroji. Hák na zavěšení kabelu a pistole na tělo vysokotlakého čističe.

Součást balení

* Stříkací pistole s bezpečnostním zámkem a funkcí natáčení trysky * Vysokotlaká rotační tryska * Nastavitelná tryska pro bodové a plošné mytí * Pevný kartáč * Vysokotlaká hadice s bajonetovou přípojkou – 5m * Napájecí kabel se zástrčkou – 5m * Rychlospojka s filtrem pro přívod vody * Odjímatelná vestavěná nádržka na saponáty * Příslušenství na čištění trysky

Součást balení:Stříkací pistole s bezpečnostním zámkemVysokotlaká rotační tryska Nastavitelná tryska pro bodové a plošné mytí Pevný kartáč 5 m vysokotlaká hadice s bajonetovou přípojkou rychlospojka s filtrem pro přívod vody integrovaná vestavěnánádržka na saponáty příslušenství pro čištění trysky

Koupit

Katalogové číslo: 106560