BOSCH vrták do kladiv SDS-plus-7 – 10 x 150 x 215 mm

 240,00

Vynikající vrták do kladiv s upínáním SDS plus, který vyvinula společnost BOSCH. Jedná se o vrták s pracovní délkou 150 milimetrů, který je vyrobený z tvrdokovu nejjemnější zrnitosti. Je vybavený hlavou s pěti břity. Umožní vám vyvrtat otvory o průměru 10 milimetrů ve velmi krátkém čase. Také má aktivní středící hrot „Activeteq“ a indikátor opotřebení.

Základní vlastnosti vrtáku do kladiv SDS-plus-7 BOSCH

  • Celková délka: 215 mm
  • Pracovní délka: 150 mm
  • Průměr: 10 mm
  • Materiál: tvrdokov
  • Pro sklíčidla: SDS plus

Výhody vrtáku do kladiv SDS-plus-7 BOSCH

Základní výhodou je tvarované ostří pro maximální sílu narušování materiálu. Protože je vrták vyroben z tvrdokovu nejjemnější zrnitosti zaručuje maximální odolnost a dlouhou životnost. Indikátor opotřebení vám mimo jiné pomůže v orientaci tolerance, v rámci které lze vsazovat kotvy. Design šroubovice 2 + 2 spirály pro optimalizaci vibrací pro nejlepší přenos síly a rychlost. K tomu se přidává aktivní středící hrot pro přesné vrtání do betonu a pěti násobné ostří (technologie difúzního spojování).

Typy na práci s vrtákem do kladiv SDS-plus-7 BOSCH

Vrták je vhodný pro kladiva, které disponují sklíčidlem typu SDS plus. Nejčastěji ho využijete pro vrtání do betonu, kde nejvíce oceníte aktivní středící hrot „Activeteq“. Můžete s nim vrtat i do armovaného betonu navíc bez zasekávání nebo do zdiva. S tímto vrtákem využijete na maximum schopnosti vrtacího kladiva a navíc prodloužíte i životnost vašeho přístroje.

Koupit

Katalogové číslo: 85641