ASIST AE3M22D-BMC multibruska 220 W

 1 139,00

Multifunkční oscilační bruska Asist s příkonem 220 W je vhodná k rašplování, broušení a seškrabávání menších ploch, také k oddělování dřevěných materiálů, umělé hmoty, sádrokartonu a měkkých kovů ( měd‘, hliník, nekalené hřebíky) včetně rašplování, broušení a seškrabávání menších ploch. Výborný nástroj pro domácí a hobby použití, ale také jej mohou použít i profesionálové.

Technické parametry:

  • Příkon: 220W
  • Napájení: 230V-50Hz
  • Otáčky bez zatížení: 15000 – 21000/min.
     

 Výhody a další parametry oscilační brusky Asist:

Mezi výhody brusky bezesporu patří její nízká hmotnost s dostatečným výkonem 220W pro univerzální použití  v dílně, garáži či na zahradě. Pro domácí a hobby použití je neocenitelným pomocníkem. Snadnou výměnou brusných komponentů pak můžete opracovávat různé druhy a typy materiálů.

 Proč koupit oscilační brusku Asist :

Koupí brusky získáte neocenitelného pomocníka pro práci broušení, řezání rašplování a dělení. Dostatečný výkon, snadná obsluha. Záruční i pozáruční servis samozřejmostí.

Součást balení:

1x půlkruhový řezací kotouček 1x řezací nástavec s rovnou čepelí
1x škrabka
1x imbusový klíč
1x delta brusná deska pro uchycení brusných listů
3x trojúhelníkové brusné papíry

Bezpečnostní pokyny: Dodržujte bezpečnostní pokyny pro práci s elektrickými a točivými stroji. Dávejte pozor na točivé části zařízení používejte ochranné prostředky včetně ochrany zraku. Další bezpečnostní pokyny si předem nastudujte v přiloženém manuálu.

Koupit

Katalogové číslo: 63618